Klusjesman in Den Haag
Den Haag is de stad waar PandFix begon, en hier zijn we het langst actief. Van een bovenwoning in Duinoord tot een eengezinswoning in Ypenburg: met een paar foto’s van je klus krijg je vooraf een vaste prijs. Vaste prijs vooraf, betalen na de klus.
Het werk doen vakmensen van PandFix of vaste partners uit de regio.
Wonen en klussen in Den Haag
Den Haag telt ruim 274.171 woningen, en 79% daarvan is een appartement, portiek- of bovenwoning. Bijna vier op de tien Haagse woningen (39%) zijn van vóór 1945. In die oude panden hangen deuren vaak scheef in hun kozijn, zijn vloeren niet waterpas en zitten er soms nog oude leidingen achter de betimmering. In Ypenburg, Wateringse Veld en Leidschenveen is het andere koek: gipsplaat, holle wanden en een VvE met eigen regels. Met 57% huurwoningen is overleg met de verhuurder hier vaak de eerste stap.
Wat Den Haag anders maakt
Afwijkend van het gemiddelde van de 100 gemeenten in ons werkgebied (CBS, 2024–2026):
- Eengezinswoningen: 21% (gemiddeld 66%; de 2e laagste van 100)
Past daarbij: ophangen & bevestigen - Woningen van vóór 1945: 39% (gemiddeld 15%; de 4e hoogste van 100)
Past daarbij: deuren, sloten & klinken - Inwoners van 65 jaar of ouder: 16% (gemiddeld 22%; de 5e laagste van 100)
Past daarbij: meubels monteren

Zo werkt het in Den Haag
- Parkeren
- In grote delen van Den Haag is parkeren betaald of alleen voor vergunninghouders. Heb je een bezoekersregeling of weet je een plek? Zet het in je aanvraag.
- Portiek of bovenwoning
- Woon je op een verdieping zonder lift, zoals in veel portiekflats? Meld het even, dan neemt de vakman alles in één keer mee naar boven.
- Planning
- Den Haag is waar PandFix begon. Na je akkoord op de prijs spreken we een dag en een tijdvak af dat jou uitkomt.
Veel gevraagd in Den Haag
- Deuren, sloten & klinken39% van de woningen is van vóór 1945; oude deuren hangen vaak scheef in hun kozijn.
- Kleine loodgietersklusjes
- Kleine schilderklusjes
- Ophangen & bevestigen79% is een appartement of etagewoning; ophangen aan beton of kalkzandsteen vraagt de juiste boor.
- Meubels monteren
- Kleine reparaties57% is huur; kleine reparaties zijn vaak voor de huurder zelf (check je huurcontract).
Klussen in Den Haag, uitgelicht
Vragen over klussen in Den Haag
Komen jullie ook in Scheveningen en Loosduinen?
Ja, in heel Den Haag. Vul je adres in bij de aanvraag, dan hoor je wanneer de vakman kan komen.
Ik woon op drie hoog zonder lift. Is dat een probleem?
Nee. Zet het wel in je aanvraag, zodat de vakman materiaal en gereedschap in één keer mee naar boven neemt.
Hoe zit het met parkeren bij mij in de straat?
In grote delen van Den Haag is parkeren betaald of alleen voor vergunninghouders. Heb je een bezoekersregeling of weet je een plek, zet het dan in je aanvraag.
Wijken en kernen
- Laakkwartier en Spoorwijk
- Schildersbuurt
- Bouwlust
- Ypenburg
- Wateringse Veld
- Moerwijk
- Centrum
- Morgenstond